5. ZBOR ČLANOV GZS ZBORNICE MEDTECH SLOVENIJA

6. junija 2024 smo se zbrali na 5. Zboru članov GZS Zbornice MedTech Slovenija, se podučili o smernicah trajnostnega poslovanja, spoznali nove člane in poslovne partnerje, s katerimi sodelujemo v okviru stebra mala podjetja zdravstvo, podelili zahvale aktivnim članom, se zahvalili naši predsednici, s katero sodelujemo že 10 let in programskemu odboru 2. FORUMA MEDTECH SLOVENIJA, ter podelili posebne zahvale za presežno delo v obliki abonmaja Šentjakobskega gledališča v Ljubljani. Potrdili smo tudi nov programski odbor za 3. FORUM MEDTECH SLOVENIJA (27.3.2025), ki bo jeseni pričel z delom.

Poslovna inteligenca (BI) in finančni kontroling

Spoznajte orodja poslovne inteligence (BI) in na delavnici s finančnim svetovalcem izzive klasičnega poročanja spremenite v priložnosti za izboljšanje uspešnosti poslovanja! Z veseljem vas vabimo na brezplačni online seminar za člane GZS Zbornice MedTech Slovenija, ki bo potekal v torek, 18. junija ob 10. uri prek povezave Microsoft Teams.