Davčna optimizacija pred koncem leta 2024 – imate davke pod kontrolo?

V poslovnem svetu, kjer so spremembe davčnih zakonodaj pogoste in obveznosti številne, postaja finančno-davčna optimizacija vse pomembnejša za podjetja. Pravilno načrtovanje in upravljanje davkov omogoča ne samo prihranke, temveč tudi večjo finančno stabilnost podjetja. Z optimizacijo lahko podjetje zakonito zmanjša svoje davčne obveznosti, sprosti likvidna sredstva in tako bolj učinkovito investira v rast in razvoj. Brez ustreznega znanja in strategij lahko podjetja spregledajo pomembne priložnosti za prihranke, kar lahko vodi v nepotrebne stroške in manjšo konkurenčnost. Zato je ključno, da imate svoje davčne obveznosti pod nadzorom – še posebej ob koncu poslovnega leta.

Prijavite se in nadgradite svoje znanje!

VEČ O PREDAVANJU

Vabimo vas, da se nam pridružite na BREZPLAČNEM strokovnem predavanju za člane GZS Zbornice MedTech Slovenija, kjer bomo skupaj pregledali ključne vidike davčne optimizacije in možnosti za zakonito znižanje davčnih obveznosti pred zaključkom leta.

Dogodek bo potekal 3. oktobra 2024, med 9.00 in 11.30. uro na Gospodarski Zbornici Slovenije v učilnici F.

Predavatelji prihajajo iz podjetjaUnija Consulting d.o.o:

• Dr. Nina Orehek Ručigaj, davčna svetovalka
  • Jure Ajdovec, davčni svetovalec
  • Anja Premrn, davčna svetovalka

PROGRAM PREDAVANJA:

1. Kaj je davčna osnova za DDPO
  2. Zakonite metode za znižanje davčnih obveznosti
  3. Pregled osnovnih sredstev in zalog
  4. Odpisi, slabitve terjatev in naložb
  5. Posebnosti davčnih olajšav
  6. Zakaj nekateri odhodki niso davčno priznani
  7. Vpliv poslovanja s tujino
  8. Rezervacije in časovne razmejitve
  9. Primeri učinkovite finančno-davčne optimizacije poslovanja
  10. Vprašanja udeležencev

Prijavite se še danes in poskrbite, da bodo vaši davki pod kontrolo!

KOMU JE PREDAVANJE NAMENJENO?

Predavanje je namenjeno podjetnikom, finančnikom, računovodjem, vodjem financ, direktorjem ter vsem, ki so odgovorni za davčno načrtovanje in finančno upravljanje v podjetjih. Prav tako je primerno za lastnike manjših in srednje velikih podjetij ter vse, ki želijo optimizirati svoje davčne obveznosti ter bolje razumeti zakonite možnosti za prihranke.

Če želite poskrbeti, da bo vaše poslovanje pred koncem leta davčno in finančno optimizirano, je to predavanje za vas nepogrešljiva priložnost!

Svojo udeležbo prijavite do 2.10.!

Veselimo se vaše udeležbe!

b i u citat